Wracamy po przerwie!

Wracamy po przerwie!

Wracamy po przerwie! Choć przez ostatnie kilka tygodni nie byliśmy aktywni w mediach społecznościowych nie oznacza, że w PGM nic się nie dzieje. Przez cały czas nasi pracownicy wykonują prace remontowo-budowlane. Cieszymy się, że wiele wspólnot mieszkaniowych docenia naszą pracę i jakość wykonania. Miło nam, że coraz więcej prywatnych inwestorów zleca nam wykonywanie prac.

Kilka z nich chcielibyśmy przedstawić.

1. Barska – wymiana schodów oraz renowacja bramy wejściowej do kamienic.
Na poniższych zdjęciach można zauważyć, że schody w tym budynku były już znacznie wyeksploatowane i ich wymiana była już koniecznością. Na kolejnych zdjęciach prezentujemy nowe schody, które z dokładnością i starannością wykonali pracownicy naszej stolarni.

 

 

2. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza – renowacja bramy wejściowej do głównego budynku.

 

 

3. Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Dworskiego – malowanie holu i bramy wejściowej.
Inwestycja w kolejnym budynku wspólnoty. Pracownicy stolarni, odmalowali bramę wejściową do budynku, natomiast Zakład Remontowo-Budowlany zadbał o prawidłowe i staranne malowanie holu.

 

 

4. Słowackiego – wymiana schodów w prywatnym budynku.
Niezwykłe, zabytkowe i rzadko spotykane schody. Prywatny inwestor wyraził zgodę na zaprezentowanie tej przemiany. Schody kręte, strome zamontowane w bardzo wąskim pomieszczeniu. Ich degradacja widoczna była już przy pierwszym spojrzeniu. Nowe schody prezentują się naszym zdaniem bardzo dobrze. Ufając iż powiedzenie, że „obraz ma siłę tysięcy słów” prezentujemy zdjęcia przed i po remoncie.