Pracuj z nami

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy oraz współpracy. Dołącz do nas.

Ogłoszenie konkursu na stanowisko Kierownika Działu Ogolnoorganizacyjnego

Ogłoszenie konkursu na stanowisko Kierownika Działu Finansowo – Księgowego

Oferta pracy na stanowisko pracownik budowlany

Pracownik budowlany – szczegóły oferty

pracownik-budowlany.pdf

Oferta pracy na stanowisko magazynier

Magazynier – szczegóły oferty

 Magazynier – oferta.pdf

Magazynier – rodo.pdf

Uprzejmie informujemy, że z dniem 10.03.2021r. zakończona została rekrutacja na stanowiska pracy: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni oraz ślusarz.

Dnia 10.03.2021r. została zakończona rekrutacja na następujące stanowiska pracy w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Przemyślu:

  • pomocniczy robotnik konserwacji zieleni
  • ślusarz.

Wszystkim, którzy wyrazili chęć pracy w naszym zespole serdecznie dziękujemy. Tych, którym nie dopisało szczęście zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń.

Oferta pracy na stanowisko pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
(do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby niepełnosprawne)

Nazwa i adres jednostki (miejsce wykonywania pracy):
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej  Sp. z o.o. w Przemyślu
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie gruntu po wysiew trawników takich jak: kopanie, grabienie, ugniatanie;
– wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych drzewostanu, krzewów i żywopłotów: cięcia sanitarne, korygujące, prześwietlające i formujące;
– wycinanie drzew metodą tradycyjną;
– koszenie trawników, traw wzdłuż dróg publicznych oraz nieużytków kosiarkami bijakowymi;
– likwidowanie „dzikich” wysypisk: sprzątanie terenu z odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu, niwelacja terenu – jego wyrównanie i przygotowanie do użytkowania;
– zagospodarowywanie terenu wokół budynków użyteczności publicznej: kopanie, grabienie, sianie trawy itp.;
– wykonywanie prac porządkowych związanych z likwidacją zwierzęcych ekskrementów
z terenów parkowych i chodników;
– przygotowywanie terenów zielonych do sezonu jesienno-wiosennego.

Wymagania:
– umiejętność obsługi kosy spalinowej;
– prawo jazdy kat. B – obsługa traktorka koszącego
– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
– motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:
– pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
– rozwój zawodowy,
– stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
– pracę w systemie jednozmianowym,
– przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV drogą mailową na adres: pgm@pgmprzemysl.pl wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub w siedzibie spółki przy ul. Kopernika 58 w Przemyślu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.pdf

Oferta pracy na stanowisko ślusarz

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Przemyślu
Wymiar czasu pracy: 1 etat

– demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych;
– weryfikacja uszkodzonych zespołów i części;
– dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, klejenia, szlifowania;
– sprawdzanie poprawności działania urządzeń po naprawie;
– dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania, spawanie;
– konserwacja i wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych, z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego;
– czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich;
– użytkowanie zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich, takich jak: wiertarki ręczne, elektryczne i stołowe, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, gwintowniki, narzędzia traserskie, lutownice;
– stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Wymagania:
– doświadczenie w wykonywaniu prac ślusarskich;
– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
– umiejętność przyswajania wiedzy technicznej,
– motywacja i chęci do pracy,
– dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień i umiejętności spawania.
Oferujemy:
– przyjazną atmosferę.

Usługi zduńskie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. ul.M Kopernika 58, 37-700 Przemyśl nawiąże współpracę z firmą świadczącą usługi zduńskie. Wymagamy 2-letniego doświadczenia w branży zduńskiej tj. przy budowie pieców i kuchni kaflowych. Usługi realizowane będą na terenie miasta Przemyśla. Firmy zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie oferty na adres e-mali: pgm@pgmprzemysl.pl lub na adres Spółki 37-700 Przemyśl ul.Mikołaja Kopernika 58.