Remont elewacji

Remont elewacji

Przemyska architektura co roku zyskuje coraz większą rzeszę swoich wielbicieli. Turyści odwiedzający Przemyśl jednak często zwracają uwagę na zabrudzone i niewyremontowane kamienice, które mają potężny potencjał. Nasza firma od wielu lat zajmuje się remontem zabytkowej architektury. Oferujemy więc państwu długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę zajmującą się renowacją.
Pierwszym elementem, który widoczny jest dla przeciętnego przechodnia jest elewacja frontowa budynku, która w naszym mieście jest bogato zdobiona. Nasza oferta remontowa obejmuje działania począwszy od uzyskania zgody właścicieli (w przypadku wspólnot administrowanych przez Nasze Przedsiębiorstwo), poprzez uzyskanie pozwoleń, złożenie wniosku do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, aż po samo wykonanie remontu.
Wykonujemy prace przy zastosowaniu nowoczesnych metod, dostosowując ich wykorzystanie do środków finansowych inwestora jak również do zakresu prac niezbędnych do wykonania. Bywa, że elewacja jest w stanie dobrym i wymaga jedynie uzupełnienia niewielkiej ilości tynków i odmalowania jej powierzchni. Inaczej przeprowadza się remont elewacji zanieczyszczonej, z dużymi ubytkami.
Prace remontowe w naszej ofercie:

  • wykonywanie tynków tradycyjnych – wapienno – cementowych
  • wykonywanie tynków cienkich na dociepleniu styropianowym bądź wełnie mineralnej
  • malowanie elewacji
  • odtwarzanie detali architektonicznych i dekoratorskich

Przeprowadzając remonty używamy wysokiej jakości produktów Ceresit, Kabe, Bolix, Remmers, Torggler.

Telefon kontaktowy: (016) 678 34 16 wew. 137, 144