Osiedle Lipowica

wizualizacja_05
wizualizacja_04
wizualizacja_03
wizualizacja_01
wizualizacja_05
wizualizacja_04
wizualizacja_03
wizualizacja_01

Osiedle „Lipowica”

Nowo realizowana inwestycja „Osiedle Lipowica” zlokalizowana w cichej i spokojnej dzielnicy Przemyśla przy ul. Wysockiego, gwarantuje doskonałe warunki mieszkaniowe oraz możliwość wypoczynku po całym dniu ciężkiej pracy.
Inwestycja obejmuje trzy domy mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej zlokalizowane w północnej części działki z kalenicami równolegle do ul. Wysockiego oraz dom wolnostojący posadowiony w części południowej. Komunikacja zostanie zapewniona w oparciu o drogę wewnętrzną. Każdy dom wyposażony będzie w garaż jednostanowiskowy.
Działka na której lokalizowane jest osiedle ma nachylenie południowe.
Nowoczesny projekt, wysoki standard wykończenia i urokliwa lokalizacja Osiedla Lipowica, która cieszy się dużym zainteresowaniem. W ramach tej inwestycji proponujemy Państwu domy o metrażach ok. 144 m2, z własną, ogrodzoną działką.
Dbając o kieszeń przyszłego właściciela przy budowie domów chcemy spełnić warunki techniczne dla współczynnika przenikania ciepła dla ścian, dachów i stropów jakie powinny być zachowane dopiero od 1 stycznia 2021 r.
Otoczenie terenów leśnych oraz spokojna okolica sprawiają, że Osiedle Lipowica jest idealnym miejscem dla całej rodziny, dlatego projektując domy staraliśmy się, aby były maksymalnie funkcjonalne. Układ funkcjonalny wszystkich budynków oparty został o zasadę strefowania pomieszczeń do wspólnego przebywania i pomieszczeń przeznaczonych dla indywidualnego wypoczynku lub pracy członków rodziny. W parterze trakt komunikacyjny rozdziela dwie części budynku: cześć, w której zlokalizowano pokój dzienny oraz kuchnię a po przeciwnej stronie część, w której zlokalizowano garaż oraz pomieszczenie gospodarcze na kocioł gazowy. Wejście z wiatrołapu prowadzi na schody, które łączą się z pokojem dziennym szerokim otworem. Kuchnia wydzielona została jako odrębne pomieszczenie po północnej stronie domu z wejściem z pokoju dziennego i z możliwością przekształcenia jej w aneks kuchenny. Program funkcjonalny parteru wzbogacony został o łazienkę. Na piętrze rozplanowane zostały trzy sypialnie, łazienka, garderoba i pralnia.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży oraz na prezentację Osiedla Lipowica Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa domu.