Informacja o PGM

Informacja o PGM

Przypominany Państwu o przyjęciach stron w godzinach od 8:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku.
Zarząd przygotował dwa skomputeryzowane stanowiska pracy na parterze budynku z osobnym wyremontowanym wejściem. Do biura prowadzi nowy chodnik wykonany przez pracowników PGM, który w chwili obecnej zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do biura. Funkcjonujący w spółce dział pielęgnacji zieleni nawiózł na stary trawnik nową urodzajną warstwę ziemi, zasiał trawę i zasadził siedem sztuk tui kulistej. Ziemię, materiał na trawnik, a także tuje dostarczył prywatny sponsor.

Osobne wejście dla Klientów ograniczyło do minimum styczność z pracownikami spółki. Działania Zarządu ułatwią naszym szanownym Klientów ogólny dostęp do informacji im niezbędnych oraz oczekiwanych spotkań z pracownikami poszczególnych działów firmy. Zachowaliśmy wszelkie wymogi, niezbędne do prawidłowej obsługi w okresie zagrożenia COVID-19. Udostępnienie wydzielonego pomieszczenia usprawni obsługę i zminimalizuje czas oczekiwania na załatwienie osobistych spraw.

Nastąpiły również zmiany dotyczące godzin przyjęcia stron. Od wtorku tj. 17.06 br. Prezes Zarządu będzie dla Państwa dostępny w godz. 9:00 – 11:00.

Zapraszamy wszystkich naszych klientów do odwiedzania spółki PGM.

1.Chodnik i wejście do biura przed marcem 2020r.

2 Chodnik i wejście po dokonaniu generalnego remont. Wcześniejszy stan techniczny zagrażał naszym Klientóm utratą zdrowia a być może i życia.

3.Biuro w którym przyjmujemy strony